Збірна команда України знову виборола кубок світу з традиційних ушу/гунфу

7.2.2017

 

      Вже втретє українська команда з ушу/ гунфу брала участь у Кубку Світу з тради­ційних ушу/гунфу, що відбувся в Перуджі (Італія) в травні 2002 року.

До програми цьогорічних змагань, поряд з традиційними стилями, в т.ч. зі зброєю, було розіграні і нагороди у сучасному ушу/гунфу.

      Україну представляла краща команда країни - ДЮСШ з ушу м.Києва та Центру "Форма", що у складі 20 спортсменів виборола 11 кубків Світу та 80 медалей у різних стилях та видах програми (таолу - комплекси, саньда - поєдинки).

Виступаючи в усіх видах програми зма­гань, серед представників 31 країни за участю понад 1200 спортсменів, наші спортсмени здобули 43 золоті нагороди, 28 срібних та 9 бронзових медалей. Також були завойовані — кубки Світу серед юніорів та дорослих у командній першості.

        Наставники збірної команди - Заслужені тренери України Микола Матулевський та Людмила Солодиліна - також зробили особистий внесок у скарбничку нагород і вибороли серед майстрів з ушу/гунфу з різних країн перші місця у сучасних видах зі зброєю та у внутрішніх стилях тайцзіцюань. 

 Східні єдиноборства - це серйозно.

 

Please reload

Статті

3.23.2020

Please reload

АРХІВ
Please reload

Шукати за тегами