Багатющий медальний «ужинок» співвітчизників

7.3.2017

УШУ/ГУНФУ: ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

 

        Невеличка за складом збірна команда національної Федерації ушу/гунфу України привезла з XIII чемпіонату світу з ушу/гунфу — воїнських мистецтв 15 золотих медалей, 6 срібних та 2 бронзові.

      Чемпіонат був організований Всесвітньою Асоціацією китайського гунфу (W.С.К.А.) та Італійською Федерацією ушу/гунфу (FIWUК) за підтримки Міністерства культури та спорту Італії та територіальної адміністра­ції провінції Умбрія. Участь у ньому взяли 67 команд із 38 країн світу, зокрема, з Малай­зії, Китаю, Росії, Ірану, Бразилії та інших.

На чемпіонаті традиційно проходили зма­гання з різних стилів та напрямків, зокрема: традиційного та сучасного ушу/гунфу, саньшоу (поєдинки у повний контакт), туйшоу (по­єдинки у розділі тайцзіцюань (кулак «Великої межі») у багатьох вікових групах.

Українська збірна посіла перше командне місце у розділі «сучасне ушу», де киянин Кос­тянтин Матулевський виборов «золото» у вправах з «кривим мечем»— даошу, «півден­ним мечем» — наньдао та без зброї — чанцюань («довгий кулак»), а донеччанин Олексій Шевандін переміг у вправах із «прямим ме­чем» цзєньшу та палицею — гуньшу.

 

       Одинадцятирічна Анастасія Титаренко з ДЮСШ ушу м. Києва стала володаркою двох срібних та однієї бронзової нагороди. Найви­щими нагородами чемпіонату світу з гунфу в розділі «Традиційні стилі без зброї» та тайцзіцзєнь (меч «Великої межі») було від­значено майстерність Людмили Солодиліної —- мсмк з ушу, заслуженого тренера України, багаторазової володарки Кубків світу. У роз­ділі «Тайцзіцюань» першим став Микола Матулевський — президент Федерації ушу/гунфу та цігун України, мсмк з ушу, заслужений тренер України.

        У командних вправах зі зброєю великий Ку­бок чемпіонів також опинився у наших земля­ків спільними зусиллями Людмили Солодилі­ної, Миколи Матулевського та Олега Шевандіна — президента Федерації ушу/гунфу До­нецької області.

        У саньшоу юні спортсмени київського клу­бу «Люпус» (тренер Юрій Липко) Максим Львов та Артем Коваленко здобули срібні на­городи, а Данило Дудко посів перше місце.

 

Please reload

Статті

3.23.2020

Please reload

АРХІВ
Please reload

Шукати за тегами