СОЛОДИЛІНА

ЛЮДМИЛА ЯКІВНА

МАЙСТЕР ШКОЛИ

 

   Голова комісії з таолу Міжнародної федерації кунгфу (IKFF). Віце-президент Європейської федерації кунгфу (EKF). Президент Федерації кунгфу України.              

     Головний тренер збірних команд України. Багаторазовий чемпіон світу, володар та призер Кубків світу. Майстер спорту Міжнародного класу. Суддя міжнародної категорії. 7 дан з кунгфу (EKF). 5 дан з ушу (CWA). 5 дан з куошу (ICKF). Заслужений тренер України.

 

МАТУЛЕВСЬКИЙ

МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ

МАЙСТЕР ШКОЛИ

http://en.ikffm.com/NewsInfo.aspx?MemberNewsID=86

http://superkarate.ua/viewnews/prezident-federacii-kungfu-ukraina

  Віце-президент Міжнародної федерації кунгфу (IKFF). Президент   Європейської федерації кунгфу (EKF). Президент Федерації ушу/гунфу та цігун України.                  

      Багаторазовий чемпіон світу, володар та призер Кубків світу. Майстер спорту Міжнародного класу. Суддя міжнародної категорії. 7 дан з кунгфу (EKF). 5 дан з ушу (CWA). 5 дан з куошу (ICKF). Заслужений тренер України.

 

МАТУЛЕВСЬКИЙ

КОСТЯНТИН МИКОЛАЙОВИЧ

     Заслужений майстер спорту України. Багаторазовий чемпіон України.    

     Багаторазовий володар та призер Кубків світу, чемпіонатів світу і Європи з ушу/гунфу, куошу та кунгфу. Чемпіон 1-х Європейських Ігор. 5 дан з кунгфу (EKF). 4 дан з ушу (CWA). 3-й дан з куошу (ICKF). Суддя міжнародної категорії. Тренер-викладач.

 

ХОМЕНКО

ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

    Майстер спорту України. Багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських змагань. Багаторазовий володар та призер Кубків світу. Суддя національної категорії. Тренер-викладач.

 

ЄМЕЛЬЯНЕНКО

СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА

 

   Майстер спорту України. Багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських змагань. Багаторазовий володар та призер Кубку світу. Суддя національної категорії. Тренер-викладач.

 

 

АНДРІЯШ

ВІКТОРІЯ ОЛЕКСІЇВНА

 

   Майстер спорту України. Багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських змагань. Багаторазовий володар та призер Кубків світу. Суддя 1-ї категорії. Тренер-викладач.

 

 

ЄЗЕРСЬКА

ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

      Багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських змагань. Суддя 2-ї категорії. Тренер-викладач з І-ЛІ-ЦЮАНЬ.

 

 

 

© 2015 Федерація кунгфу України та Федерація ушу/гунфу та цігун України м. Київ вул. Кибальчича 11-в 

тел. +38(044) 512- 86-62

факс. +38(044) 510-95-90 

         +38(097) 085-53-03

ПРОМО     TV    СЕМІНАРИ     РЕТРО     

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now